Seria 980

Seria 980™ opiera się na najlepszych rozwiązaniach, stosowanych w dotychczasowych modelach Sundance®, przeplatanych kwintesencją stylu i wzornictwa. Oryginalny kształt obudowy, podkreślony narożnym oświetleniem, łączy w sobie klasyczne piękno oraz nowoczesną formę. Unikalna platforma do siedzenia nad powierzchnią wody, z oświetlonymi schowkami chłodzącymi SunCooler™, oferuje dodatkową przestrzeń oraz wygodę. Szerokie siedziska, podkreślone dodatkowym oświetleniem LED, odznaczają się pięknem oraz zapewniają bezpieczeństwo. Udoskonalone siedzisko Accu-Ssage™ dostarcza jeszcze więcej opcji masażu, niż dotychczas. Niski profil wanny zwiększa wygodę wchodzenia i wychodzenia. Specjalne dysze dopowietrzające SilentAir™ dostarczają łagodnych, relaksujących wrażeń oraz aromaterapię SunScents®. Szklany ekran iTouch sprawia, że minibasen jest jeszcze łatwiejszy w użyciu w ciągu dnia i nocy, a zestaw WiFi SunSmart® 2.0 zapewnia zdalny dostęp do spa oraz na bieżąco informuje o jego stanie. Zaawansowany system filtracji wody MicroClean® Ultra oraz ClearRay sprawią, że czynności konserwacyjne będą łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Nasze urządzenia:

Specyfikacja
Liczba osób 6-7
Leżanka Nie
Wysokość 86,4 cm
Szerokość 233,7 cm
Długość 254 cm
Waga: sucha/z wodą 475 kg/ 1 992 kg
Średnia objętość 1 518 litrów

Model Kingston™

 

Z miejscem dla 7-8 osób, powstał na bazie znanych i lubianych rozwiązań minibasenów Sundance, wzbogaconych o nowoczesne i precyzyjnie dopracowane detale. Dzięki robiącej wrażenie obudowie, podkreślonej narożnym oświetleniem oraz dużej różnorodności hydromasażu, model Kingston™ serii 980™, wzniesie relaks w spa na jeszcze wyższy poziom. Minibasen ten wyposażony jest w płaską, niskoprofilową poręcz oraz piękna platformę do siedzenia na zewnątrz spa, podświetlane schowki chłodzące SunCooler™Szerokie siedziska, zainspirowane naszymi najpopularniejszymi modelami, są podkreślone oświetleniem LED oraz wyposażone w popularne kombinacje opatentowanych dysz Fluidix®. W wannie Kingston™ znajdziecie, najszerszy w naszej ofercie, zakres masażu pleców i nóg. O ukojenie mięśni i zmysłów zadbają z kolei specjalne dysze dopowietrzające SilentAir™ oraz aromaterapia SunScents®Szklany panel sterowania i-Touch sprawi, że korzystanie z minibasenu w dzień i w nocy będzie jeszcze przyjemniejsze, a wbudowany moduł SmartTub™, pozwalający na zdalny dostęp do spa, zapewni spokój ducha.

Specyfikacja
Liczba osób 5-6
Leżanka Tak
Wysokość 86,4 cm
Szerokość 233,7 cm
Długość 254 cm
Waga: sucha/z wodą 474 kg/2 006 kg
Średnia objętość 1533 litrów

Model Claremont™
 

Z miejscem dla 5-6 osób.  Bardzo ekskluzywna kombinacja klasycznego piękna wzbogacona detalami znanymi z jachtów oraz nowoczesnymi elementami jak np.  oświetlone schowki chłodzące SunCooler™ z perfekcyjnym masażemSzerokie, podświetlone siedziska, wyposażone w kombinacje opatentowanych dysz Fluidix®.  Specjalnie wyprofilowana leżanka (kojąca zmęczone mięśnie karku, pleców, ud, nadgarstków, nóg i stóp), która podpiera ciało tak, aby można było się w niej optymalnie wygodnie położyć i zrelaksować. O ukojenie zmysłów zadbają dodatkowo dysze dopowietrzające SilentAir™ oraz aromaterapia SunScents®Szklany panel sterowania i-Touch oraz zestaw SmartTub™, który pozwala na zdalny dostęp do spa oraz ułatwione dojście do zaplecza technicznego i zaawansowany system filtracji wody MicroClean® Ultra sprawią, że czynności konserwacyjne będą łatwiejsze niż kiedykolwiek.